ماجراهای دندون و شیشه شیر

اینکه رادین همیشه همراه دندون در آوردن مریض میشه از سر اتفاقه یا نه نمی‌دونم از چهارشنبه تب داره و التهاب گلو داره به تجویز دکتر آنتی بیوتیک می‌خوره از دیشب تبش قطع شده و اینکه ٢ تا دندون پایین در تاول داره .

از ظهر ۵ شنبه آخرین شیشه شیر رو تو ماشین خورد و خوابید بعد اون نمی‌دونم خوابنما شد پیک حقی چیزی که بچم خودش و از شیشه گرفت.هر کاری می‌کنم شیشه نمی‌گیره مهم نیست که توش شیره یا آبه یا چای و ... حتی تو خوابم دهنش و قفل میکنه و این برای من مشکل بزرگی و به همراه داره و اون اینه که رادین تا شیشه نخوره خوابش نمی‌بره و نیمه شب هم که بیدار میشه همینطور.تو این ٢ روز موقه خوابش که دیگه کور خوابه ٢ ساعت طول میکشه که با کلی گریه و اعصاب خرابی بخوابه و من واقعا نمی دونم چیکار کنم به هر شیوه خوابم متوسل میشم ولی فقط جیغ و گریه و تا شیشه رو نزدیک میکنم فریاد ها شدید تر میشه .

مادر های با تجربه من و راهنمایی کنن لطفا

/ 2 نظر / 15 بازدید
اشی بهرو

خب عزیزم دندونش درد می کنه . خود جنابعالی تا حالا دندون درد نداشتی؟ بهونه گیر شده . و شیشه هم لثه اش رو درد می یاره. خوب می شه عسلکم .

پانیذ

درود . شیشه خوشگل و جدید و شکیل بخرین براش. روی پا عادت نداره بخوابه؟ گشنه باشه هم نمیخوره؟ رادین من هم فقط توی خواب شیر با شیشه میخوره . اون هم با ولع . ولی توی بیداری مزه شیر رو بچشه تهوع میکنه